Ste architekt alebo developer a máte záujem o vypracovanie vizualizácií pre váš projekt? Zavolajte nám na +421 910 614 128 alebo napíšte email na tomas@byvampekne.sk

Prečo sú pre projekt potrebné exteriérové vizualizácie?

Exteriérové vizualizáce sú skvelým marketingovým prvkom pre predaj Vášho projektu. Iba vďaka vizualizáciám môžete predávať váš projekt ešte pred samotnou realizáciou. Vďaka takýmto vizualizáciám má klient presnú predstavu o umiestnení jeho objektu v priestore, farebnosti objektu a architektonickom riešení jeho okolia (záhrady, parkoviská, trávnaté plochy atď…). Kvalitne vypracovaný exteriér je prvým krokom pre zaujatie potencionálnych klientov.

Prečo sú pre projekt potrebné interiérové vizualizácie?

Máte už kvalitnú vizualizáciu exteriéru ktorou ste zaujali potencionálnych klientov? Výborne! Teraz je na čase ukázať im interiér. Vďaka prepracovanej interiérovej vizualizácií im ukážete dispozičné riešenie nehnuteľnosti, aká veľká je kuchyňa, obývačka, spálňa, detské izby a ostatné miestnosti. Obzvlášť zaujímavé bývajú pre klientov 360° pohľady na miestnosti vo VR, alebo videoprezentácia v ktorej kamera prejde celým objektom.