Interiér

Pekáreň – Pukanec


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 34 in /data/web/virtuals/169198/virtual/www/domains/byvampekne.sk/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 182

Jedného dňa, prišla za nami veľmi milá pani s požiadavkou, že v maličkej obci Pukanec chcú obnoviť starú pekáreň a oživiť tak tradíciu pečenia legendárnych pukanských maslových rožkov. Táto pani nás požiadala aby sme im túto novú prevádzku pekárničky navrhli a použili pri tom zariadenie IKEA. Neváhali sme ani sekundu, chopili sa príležitosti a navrhli prevádzku v škandinávskom štýle. Veríme, že vďaka nášmu návrhu interiéru budú do tejto pekárne chodiť ľudia nielen z obce Puaknec, ale aj zo širokého okolia. Či už kvôli chutnému pečivu, alebo kvôli príjemnej atmosfére :).

Chceli by ste aj vy takýto návrh a vizualizáciu svojho komerčného priestoru? Navštívte sekciu KONTAKT a napíšte nám alebo zavolajte :).
Navštíviť môžete taktiež náš Facebook alebo Instagram.