Návrhy a vizualizácie interiérov

Návrhy a vizualizácie interiérov

Potrebujete vypracovať návrh a vizualizáciu interiéru pre bývanie, office alebo komerčné priestory v najvyššej kvalite? U nás ste na správnom mieste. Interiéry zariaďujeme špeciálnymi dizajnovými kúskami, nábytkom na mieru, no taktiež nábytkom IKEA, DECODOM a sanitou od spoločnosti SIKO. Je len na Vás ako chcete mať svoj interiér zariadený.

Mám záujem

Návrhy a vizualizácie exteriérov

Potrebujete vizualizácia záhradky, terasy, prístavby, domu, bytovky alebo developerského projektu? U nás ste na správnom mieste.

Exteriéry navrhujeme s rovnakou radosťou a v rovnakej kvalite ako interiéry.

Mám záujem
Návrhy a vizualizácie exteriérov
360° pohľady

360° pohľady

Máte už vizualizáciu ale chceli by ste aj 360° pohľady aby ste lepšie odprezentovali priestor alebo aby ste si ho mohli lepšie prezrieť? My robíme takéto pohľady až v 8K kvalite a môžete ich použiť na Youtube, Facebook, alebo pre VR.

Mám záujem

Video animácie

Máte už vizualizáciu, 360 stupňový pohľad, no aj tak stále tomu niečo chýba? Nechajte si u nás spraviť video animáciu priestorov alebo budovy. Video zdvihne projektu úroveň a zaujmete tak viac klientov.

Mám záujem
Video animácie
Zariadenie nakúpite u nás

Zariadenie nakúpite u nás

Páči sa Vám zariadenie vo vizualizácií?

Nestrácajte už viac hodiny chodením po obchodoch alebo klikaním v eshopoch. Vďaka priamej spolupráci so spoločnosťami DECODOM a SIKO dodanie všetkých ich produktov zabezpečíme my.

Chceli ste nábytok na mieru? Stolárska dielňa s ktorou spolupracujeme tento nábytok vyrobí, dovezie k Vám domov a nainštaluje.

Mám záujem